Hotel Oriental


Jsou nějaké hotely a pak je tu hotel Oriental. Budeme-li chtít vychutnat jeho neopakovatelnou atmosféru a bezchybné moderní služby, pak stačí mít k tomuto orientálnímu pohádkovému zámku ten správný klíč - pěkně plnou kreditní kartu. Není se co divit, protože hotel byl několikrát vyhlášen nejlepším hotelem na světě a královské apartmá zabírá celé horní patro.


Romantická minulost


Z původního hotelu Oriental z roku 1876 nezůstalo vůbec nic, z roku 1887 se zachovala jen slavná Authors´ Residence, stísněná mezi dvěma křídly moderního hotelu. V Rezidenci spisovatelů se nachází nejluxusnější apartmá pojmenovaná po takových věhlasných hostech jako byli např. Somerset Maugham, Graham Green nebo Noel Coward, a která přitahují i dnešní hvězdy, např. Davida Bowie nebo Toma Cruise. Společenská místnost v přízemí této koloniální budovy, obklopená exluzivními butiky, je příjemným místem, kde se při šálku čaje můžeme skrýt před odpoledním vedrem.


Luxusní přítomnost


Celý hotel je jedinečnou kombinací dokonalosti a elegance. Budeme-li se tu chtít trochu porozhlédnout, stačí si zajít při západu slunce na terasu na drink nebo do znamenitého bufetu u řeky na večeři pod širým nebem. Jinou možností je přepravit se hotelovým přívozem na druhou stranu řeky do restaurace Sala Rim Naam, kde vynikající thajskou kuchyni doplňují thajská klasická hudba a tanec. Pro opravdové zájemce je v hotelu připraven prvotřídní kurz vaření, kulturní program organizovaný vysokoškolskými profesory nebo luxusní lázně. Abychom si vychutnali přívětivost přijetí, pomoc hotelového sluhy při vybalování zavazadel nebo přímo umělecky připravené ovoce, stačí jen jediné - ubytovat se zde!


DALŠÍ INFORMACE


Adresa 48, Soi Oriental
Telefon +66 (2) 659 9000
Otevřeno  
Vstupné  
Spojení BUS: 1, 35, 75

BANGKOK


Chrámy a svatyně

Muzea a památníky

Parky

Řeka a kanály

Nakupování a tržnice

Zajímavosti

Mapa

Doprava


SOUVISEJÍCÍ ODKAZY


Ikononografie buddhismu
Ikonografie hinduismu

Buddhismus