1035 - Thajsko, Bangkok, Phuket, Ko Phi Phi


 

Pobytový zájezd

Místo:

 

 

Thajsko - Bangkok, Phuket, Ko Phi Phi

 

 

Délka: 13 dnů / 10 nocí
Cena od:

Program:


1. den : Odlet Evropa (Praha, Vídeň, Mnichov)

(-,-,-)


Odlet dle Vaší letenky.


2. den : Bangkok přílet

(-,-,V)


Přílet do Bangkoku na letiště Suwanaphumi letem ...... ve ..... (časový posun plus 5 hodin v zimním období nebo plus 6 hodin v letním období).

Přivítaní na letišti průvodcem, transfer do hotelu v centru (letiště je od města 40 km, cesta trvá cca 45 minut), ubytování. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek po dlouhé cestě, individuální volno.

Doporučujeme tradiční thajskou masáž.

Cca v 18.00 společný odjezd z hotelu a uvítání na palubě obrovské, luxusní lodi Chao Phraya Princess. Krásná projížďka nočním Bangkokem kolem památek jako Wat Arun, Wat Pra Kaeo a mnoha dalších spojená s bohatou bufetovou večeří za doprovodu hudby. Návrat do hotelu cca ve 22.30.

Přenocování: Bangkok

Alternativní večerní program:

Cca v 17.30 odjezd do Siam Niramit. Shlédnete nádherné výpravné představení s výjevy z thajské historie, legend a mýtů. Součástí je návštěva skanzenu představujícího architekturu jednotlivých thajských regionů a bohatá bufetová večeře. Návrat do hotelu kolem 22.00.

Příplatek 20,- USD.


3. den : Bangkok, celodenní prohlídka města

(S,O,-)


V 08.00 odjezd na privátní prohlídku města. Tento výlet patří zcela nezbytně k návštěvě Bangkoku. V Čínském městě v skvostně rekonstruovaném chrámu Wat Traimit uvidíte největšího zlatého Buddhu na světě (5,5 tuny). Alternativně - návštěva největšího květinového trhu Pak Klong Talad. V rozlehlém chrámu Wat Pho uvidíte gigantického 46 m dlouhého a 15 m vysokého ležícího Buddhu. Následuje projížďka po řece Chao Phraya a vodních kanálech ve čtvrti Thonburi. Mimo tradičního starobylého způsobu bydlení na vodě zde uvidíte také chrám Wat Arun.

Bufetový oběd. Odpoledne - pohádková krása a fantaskní zlatá výzdoba Královského paláce spolu s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaeo) se Vám vryjí navždy do paměti. Výlet zakončí návštěva Mramorového chrámu (Wat Benchamabophit) a návštěva výstavní síně a obchodu největší thajské klenotnické společnosti. Návrat do hotelu kolem 18.00.

Přenocování: Bangkok


4. den : Bangkok, Phuket

(S,-,-)


Snídaně. Check out v hotelu. V ..... transfer na letiště v Bangkoku a odlet na Phuket ve .... letem ...... Přílet v ..... Transfer do hotelu, ubytování.

 

Phuket je největší thajský ostrov (550 km2) a zároveň jediný ostrov, který je také provincií (nejbohatší v zemi). S pevninou je spojen slavným mostem milenců jménem "saphán Sarasim". Býval regionální centrálou s bohatou a barvitou historií. 70% povrchu Phuketu je hornatých; západní pohoří prochází ze severu na jih (ostrov je 48 km dlouhý). Zbývajících 30% ostrova, hlavně ve středu a na jihu, jsou roviny. Je jednou z nejnavštěvovanějších rekreačních oblastí v jihovýchodní Asii (více než 1 mil./rok). Ostrov trpící náporem turistů si nadále zachovává azurové moře a bělostný písek. Dokonalá infrastruktura a nepřeberné množství atrakcí uspokojí i nejnáročnější klientelu.


5.- 7. den : Phuket

(S,-,-)


Snídaně. Odpočinek u moře, fakultativní výlety.

 

Doporučujeme zejména výlet na některý z okolních ostrovů. Mezi nezapomenutelné patří výlet na ostrovy Phi Phi, k ostrovu Jamese Bonda proslavenému natáčením filmu Muž se zlatou zbraní nebo výlet na mořských kajacích do vniřku ostrovů v národním parku Ao Phang Nga. Mezi nejnavštěvovanější atrakce na samotném ostrově pak patří treky na slonech, vodopády, podmořské akvárium, ZOO, museum mušlí, Alangkarn show nebo rozlehlý chrám Wat Chalong. To samozřejmě není vše. Tolik atrakcí jako je zde, najdete jen málokde. Ostrov je také vynikající příležitostí k nakupování a pokud nebudete příliš unaveni, můžete se vypravit na průzkum nočního života na Patong.


8. den : Phuket, Ko Phi Phi

(S,-,-)


Snídaně. Check out v hotelu. V .... transfer do přístavu a ve .... plavba lodí na ostrovy Ko Phi Phi (příjezd ....), transfer do hotelu, ubytování, volný program.

 

Ko Phi Phi - je bez přehánění perlou Andamanského moře. Souostroví je součástí stejnojmenného národního parku. Ostrovy jsou známé krásnými útesy a skalními vápencovými útvary. Milovníci moře a potápění zde najdou křišťálově čisté moře a korálové útesy s obrovským množstvím živočichů. Hlavní a největší je ostrov Phi Phi Don, jehož dvě části jsou spojeny úzkou mořskou úžinou. Díky expandujícímu turismu tu vyrostlo mnoho bungalovů, hotelů, kaváren, restaurací a obchůdků. Avšak i dnes naleznete na ostrově neporušenou přírodu a můžete se pokochat krásným výhledem ze dvou vrcholů ostrova. Menší ostrov Phi Phi Ley je neobydlený a "nezkažený" a je oblíbeným cílem výletů, jejichž vrcholem je návštěva pláže Ao Maya proslavené filmem Pláž.


9.- 11. den : Ko Phi Phi 

(S,-,-)


Snídaně, volný program. Šnorchlování, potápěni, romantika, možnost fakultativních výletů.


12. den : Ko Phi Phi, Phuket, Bangkok, odlet do Evropy

(S,-,-)


Snídaně. Check out v hotelu a ve .... transfer do přístavu. V .... plavba lodí na Phuket (příjezd .....), transfer na letiště, odlet letem ...... ve ...... do Bangkoku (přílet .....). Odlet do Evropy letem ..... v .......


13. den : Přílet Evropa (Praha, Vídeň, Mnichov)

(-,-,-)


Přílet dle Vaší letenky.


Cena v USD na osobu (cena se může změnit podle aktuálního kurzu USD)

Počet osob
2
4
6
8
10
12
14
16
Thajský průvodce
1 242
1 138
1 104
1 087
1 097
1 087
1 079
1 085


Cena platí pro období hlavní sezóny (01.11. - 20.12. a 15.1. - 31.3.). Ceny hotelů v pobytových letoviscích se v TOP sezoně (20.12. - 15.1.) zvyšují o 30-50%! Mimo hlavní sezony ceny klesají o 30-50%. Na tato období se zpracovávají individuální kalkulace.


Podrobný postup Objednávka programu Poslat dotaz (česky)

Ubytování


 Bangkok: Royal Benja Hotel *** (2 noci) Hotely Bangkok
 Phuket: Karon Princess Hotel *** (4 noci) Hotely Phuket
 Ko Phi Phi: Phi Phi Banyan Villa *** (4 noci) Hotely Ko Phi Phi

 Uvedené hotely jsou pouze návrh. Můžete si je vybrat sami včetně typu pokoje.


Další doporučené zájezdy do této destinace


1034 - Bangkok, Phuket - to nejlepší

1046 - Bangkok, Angkor Wat, Phuket

1056 - Malý okruh centrálním Thajskem, Phuket

1066 - Velký okruh centrálním Thajskem, Phuket

1076 - Velký okruh Thajskem, Phuket

1082 - Velký okruh jižním Thajskem, Hua Hin, Phuket

 

Program lze libovolně upravit, prodloužit nebo zkrátit a zařadit do něho některý z výletů nebo jej kombinovat s jiným programem.


Cena zahrnuje


- ubytování dle programu v dvoulůžkových pokojích (klimatizace, WC a koupelna,

  televize,  telefon)
- stravování - bufetové snídaně v hotelu (S), obědy (O) a večeře (V) uvedené v programu
- veškeré transfery a vstupy dle programu

- letenku Bangkok - Phuket - Bangkok
- thajský anglicky mluvící průvodce


Cena nezahrnuje


- letenku Praha - Bangkok - Praha
- thajské vstupní vízum (nutné pouze pro pobyty delší než 30 dnů)
- cestovní pojištění (nezapomeňte na něj, prosím !)
- výlety a individuální exkurze, které nejsou uvedeny v programu
- spropitné (průvodci, řidiči, restaurace atd.)

- bankovní poplatky za převod (OUR - hradí příkazce)


SOUVISEJÍCÍ ODKAZY


Ceník - aktuální ceník všech zájezdů

Letenky - rezervace letenky

Hotely - přehled doporučovaných hotelů