1013 - Thajsko, Bangkok, Ko Maak


 

Pobytový zájezd

Místo:

 

 

Thajsko - Bangkok, Ko Maak

 

 

Délka: 13 dnů / 10 nocí
Cena od:

Program:


1. den : Odlet Evropa (Praha, Vídeň, Mnichov)

(-,-,-)


Odlet dle Vaší letenky.


2. den : Bangkok přílet

(-,-,V)


Přílet do Bangkoku na letiště Suwanaphumi letem ...... ve ..... (časový posun plus 5 hodin v zimním období nebo plus 6 hodin v letním období).

Přivítaní na letišti průvodcem, transfer do hotelu v centru (letiště je od města 40 km, cesta trvá cca 45 minut), ubytování. Krátká informativní schůzka se vstupní informací o zemi. Odpočinek po dlouhé cestě, individuální volno.

Doporučujeme tradiční thajskou masáž.

Cca v 18.00 společný odjezd z hotelu a uvítání na palubě obrovské, luxusní lodi Chao Phraya Princess. Krásná projížďka nočním Bangkokem kolem památek jako Wat Arun, Wat Pra Kaeo a mnoha dalších spojená s bohatou bufetovou večeří za doprovodu hudby. Návrat do hotelu cca ve 22.30.

Přenocování: Bangkok

Alternativní večerní program:

Cca v 17.30 odjezd do Siam Niramit. Shlédnete nádherné výpravné představení s výjevy z thajské historie, legend a mýtů. Součástí je návštěva skanzenu představujícího architekturu jednotlivých thajských regionů a bohatá bufetová večeře. Návrat do hotelu kolem 22.00.

Příplatek 20,- USD.


3. den : Bangkok, celodenní prohlídka města

(S,O,-)


V 08.00 odjezd na privátní prohlídku města. Tento výlet patří zcela nezbytně k návštěvě Bangkoku. V Čínském městě v skvostně rekonstruovaném chrámu Wat Traimit uvidíte největšího zlatého Buddhu na světě (5,5 tuny). Alternativně - návštěva největšího květinového trhu Pak Klong Talad. V rozlehlém chrámu Wat Pho uvidíte gigantického 46 m dlouhého a 15 m vysokého ležícího Buddhu. Následuje projížďka po řece Chao Phraya a vodních kanálech ve čtvrti Thonburi. Mimo tradičního starobylého způsobu bydlení na vodě zde uvidíte také chrám Wat Arun.

Bufetový oběd. Odpoledne - pohádková krása a fantaskní zlatá výzdoba Královského paláce spolu s Chrámem smaragdového Buddhy (Wat Phra Kaeo) se Vám vryjí navždy do paměti. Výlet zakončí návštěva Mramorového chrámu (Wat Benchamabophit) a návštěva výstavní síně a obchodu největší thajské klenotnické společnosti. Návrat do hotelu kolem 18.00.

Přenocování: Bangkok


4. den : Bangkok, Ko Maak

(S,-,-)


Snídaně. Check out v hotelu. V 08.00 transfer do přístavu Laem Sok v provincii Trat (350 km). Cesta vede po pěkné dálnici krajem plným ananasových, kaučukových a ovocných plantáží. Odtud ve 13.00 rychlým člunem na ostrov Ko Maak. Transfer z přístavu do hotelu a bytování.

 

Ko Maak - je nevelký ostrov mezi Ko Chang a Ko Kut, porostlý převážně kokosovými palmami. Rozloha ostrova je 16 km2. V podstatě jediná silnice, která vede kolem celého ostrova má délku 27 kilometrů. Většina krajiny se skládá z pobřežní nížiny s kokosovými a kaučukovými plantážemi. Překrásné zátoky a pláže můžete nalézt po celém obvodu pobřeží ostrova. Okolo ostrova jsou malé ostrůvky např. Koh Rayang Nai, Koh Rayang Nok, Koh Kham a Koh Kra Da s velkým množství korálových útesů. Na ostrově žije jen asi 500 stálých obyvatel. Většina ostrovanů má mezi sebou příbuzenské vztahy a živí se pěstováním kokosu a kaučuku nebo rybařením. Ostatní obyvatele živí turistika. Pobyt na tomto ostrově doporučujeme jen opravdovým milovníkům tropické krásy bez masové turistiky a tradičního turistického zázemí. Něco pro novodobé Robinsony!


5. - 11. den : Ko Maak

(S,-,-)


Snídaně. Koupání, výlety. Doporučujeme zejména výlet rychlým člunem po okolních ostrovech.


12. den : Ko Maak, Bangkok, odlet

(S,-,-)


Snídaně. Check out v hotelu. V .... transfer do přístavu a v .... odjezd rychlým člunem do přístavu Laem Sok. Ve ..... transfer minibusem na letiště v Bangkoku (350 km). Po cestě zastávka na ovocných trzích. Odlet letem .... v .....

 


13. den : Přílet Evropa (Praha, Vídeň, Mnichov)

(-,-,-)


Přílet dle Vaší letenky.


Cena v USD na osobu (cena se může změnit podle aktuálního kurzu USD)

Počet osob
2
4
6
8
10
12
14
16
Thajský průvodce
1 272
1 053
979
943
988
962
944
930


Cena platí pro období hlavní sezóny (01.11. - 20.12. a 15.1. - 31.3.). Ceny hotelů v pobytových letoviscích se v TOP sezoně (20.12. - 15.1.) zvyšují o 30-50%! Mimo hlavní sezony ceny klesají o 30-50%. Na tato období se zpracovávají individuální kalkulace.


Podrobný postup Objednávka programu Poslat dotaz (česky)

Ubytování


 Bangkok: Royal Benja Hotel *** (2 noci) Hotely Bangkok
 Ko Maak: Koh Mak Resort *** (8 nocí) Hotely Ko Maak

 Uvedené hotely jsou pouze návrh. Můžete si je vybrat sami včetně typu pokoje.


Další doporučené zájezdy do této destinace


1042 - Bangkok, Angkor Wat, Ko Chang

1052 - Malý okruh centrálním Thajskem, Ko Chang

1062 - Velký okruh centrálním Thajskem, Ko Chang

1072 - Velký okruh Thajskem, Ko Chang

 

Program lze libovolně upravit, prodloužit nebo zkrátit a zařadit do něho některý z výletů nebo jej kombinovat s jiným programem.


Cena zahrnuje


- ubytování dle programu v dvoulůžkových pokojích (klimatizace, WC a koupelna,

  televize,  telefon)
- stravování - bufetové snídaně v hotelu (S), obědy (O) a večeře (V) uvedené v programu
- veškeré transfery a vstupy dle programu
- thajský anglicky mluvící průvodce


Cena nezahrnuje


- letenku Praha - Bangkok - Praha
- thajské vstupní vízum (nutné pouze pro pobyty delší než 30 dnů)
- cestovní pojištění (nezapomeňte na něj, prosím !)
- výlety a individuální exkurze, které nejsou uvedeny v programu
- spropitné (průvodci, řidiči, restaurace atd.)

- bankovní poplatky za převod (OUR - hradí příkazce)


SOUVISEJÍCÍ ODKAZY


Ceník - aktuální ceník všech zájezdů

Letenky - rezervace letenky

Hotely - přehled doporučovaných hotelů