Reference (4)


 
4
>>

Eva


Dobrý den. Posílám touto cestou velké díky panu Brožíkovi za perfektně připravenou dovolenou v  Thajsku a následně Singapore. Strávili jsme zde dva týdny (jen - bohužel) počátkem května. Vše perfektně klaplo a už i věřím, že o to, aby nám v tomto počátku monzunového období nepršelo, se taky postaral pan Brožík. Jeho profesionální průvodcovství, osobní přístup, spousta informací a osobních zkušeností, které se v žádném průvodci nedočtete, rovněž přispělo k tomu, že jsme si kouzelné Thajsko zamilovali. Věříme, že se zde brzy vrátíme a samozřejmě opět využijeme služeb Thajsko Travel.Co. Služby bezchybné a zároveň podstatně levnější, než s využitím české či německé CK. A co je podstatné, program individuálně "ušitý na míru". A pokud mohu reagovat na předchozí příspěvek na této stránce ohledně "krmení cestovek" - cestování na vlastní pěst má jistě své kouzlo a asi vyjde i levněji. Ovšem v případě, kdy je člověk časově limitován a neznalý dané lokality a chtěl by přesto absorbovat co nejvíce zážitků a poznat ze země co nejvíce, je fajn si vše naplánovat a připravit předem a neztrácet na místě drahocenný čas hledáním ubytování, zjišťováním transferů, zjišťování místních specifik. Toho všeho se skvěle ujala společnost pana Brožíka. Přeji všem krásné zážitky v Thajsku a panu Brožíkovi a celé společnosti spoustu spokojených klientů.

Eva & spol. (příjmení a kontakt není uveden na přání klienta)


Tomáš Valoch


Dobrý den, pánové dovolte abych Vám poděkoval za perfektní naplánování a zorganizování naší dovolené u Vás. Za všec 16 mohu říci, že vše splnilo naše představy a celý pobyt proběhl bez sebemenších zádrhelů ( ehm, teda až na zpáteční let kdy jsme málem nestihli po přeletu z Phuketu v Bangkoku let do Evropy. Takže vřelé díky a těšíme se na případné další shledání ! S přáním hezkého dne
Tomáš Valoch, tel.: +420 597 582 841, valoch@alfacomp.cz


Štefan Slosarik


Ahoj Josef, tak sme uz na letisku v BKK, tesne pred odletom, vsetko je OK. Este raz vdaka za profesionalne odvedenu pracu a pristup pocas dni, ktore si s nami stravil. Prajeme vela zdravia, pevne nervy, vela spokojnych turistov, nech sa Ti dari v praci a snad este viac "doma"... A samozrejme nech Ten (Ti) hore na Teba uz nic nenachystaju! A keby aj, Ty s Tvojimi skusenostami a odolnostou si s tym aj tak poradis Vela zdaru zela
Stefan+Monika+Martin+Barbora, sslosarik@gmail.com


Jiřina Procházková


Vážený pane inženýre, včera jsme se vrátily s dcerou z pobytu v Thajsku. Chtěla bych vám alespoň touto cestou velmi, ale opravdu velmi poděkovat za zorganizování celého našeho pobytu. Bylo to perfektní, lepší už to ani býti nemohlo. Věřím, že se do Thajska ještě podívám a zcela určitě se na Vás opět obrátím, neboť Vaše služby byly stoprocentní. Děkuji Vám ještě jednou a přeji všechno dobré a mnoho dalších spokojených klientů. Srdečně Vás zdravím z Prahy

Jiřina Procházková a Kateřina Procházková, prochazkova@psp.cz


Košata Petr


Dobrý den pane Brožík, chtěl jsem Vám poděkovat za zprostředkování krásné dovolené v Thajsku. Moc se nám líbilo, za všechno moc děkujeme a budeme se těšit zas někdy příště.

Václav Košata, Cheb +420736689389


Pavel Bouda


Dobrý den z Česka, pane inženýre. Ještě jednou moc děkuji za krásnou a poutavou exkurzi Bangkokem a za perfektní a profesionální přednes histotie chrámů, Thajska a budhismu. Byly to chvíle, na které budeme dlouho vzpomínat a ještě dnes se z toho jaksi nemůžeme probrat v realitě českého počasí a života. Věřím, že se spolu setkáme ještě na další naší podobné výpravě třeba spojené s Kambodžou, Vietnamem a Singapurem. Díky moc.

Pavel Bouda + 5 spokojených klientů, Veselí nad Moravou, pa.bouda@o2active.cz


Tomáš Janša


Pane Kokeši, chtěl bych Vám i firmě už z domova poděkovat za velmi pěknou Bangkok Tour. Byli jsme opravdu velmi spokojení. Pobyt na Koh Samui v Royal Cottage Residence byl rovněž velmi příjemný. Zde nás velmi oslovila celková atmosféra každodenního života na ulicích, který jistě není jednoduchý,ale postrádá to hektické tempo, které známe z Evropy. Celkem tedy na nás Thajsko udělalo při jeho první návštěvě velký dojem a nepochybně se tam vrátíme. Po zkušenosti v Royal Cottage Residence zvažuji i možnost investovat v Thajsku peníze. Zde bych určitě uvítal pomoc takové zkušené firmy. Počkám si na rozjezd sekce Nemovitosti na www.thajsko.com ,abych si to mohl dobře promyslet. Ještě jednou děkuji za prohlídku Bangkoku a přeji mnoho zdraví a úspěchů.

S pozdravem. Tomáš Janša


David Částek


Josefe, Chtěl jsem Vám poděkovat za zprostředkování velmi hezké dovolené v Thajsku. Opravdu jsem si potřeboval odpočinout, a to se mi i díky Vám podařilo. Nezapomněl jsem ani na náš rozhovor na Choapraya River Cruise. Budu teď muset vyřídit pár věcí týkajících se mé agendy, ale myslím, že tak za 14 dní budu schopen Vám poslat pár poznámek k Thajsku, jak jsme se domluvili. Určitě budu přemýšlet se do Thajska ještě podívat... Hezký den a pevné nervy v tom nastupujícím vedru.
David Částek, david@castek.cz


Dali a Lucie


Naši svatební cestu do Thajska jsme řešili sami, resp, pouze s Pepou Brožíkem a musíme mu moc poděkovat za skvělou organizaci, rady a doprovod po Bangkoku. Je to již rok a stále máme nádherné zážitky, které nám nikdo neveme. Pepo díky a až našetříme jistě se ozveme zase.

Dali a Lucie, daligator@email.cz


Michal Mašek


Vážený pane doktore, děkuji ještě jednou za nevšední zážitek. Vše proběhlo dle plánu za Vaší přítomnosti i posléze a zůstáváme nadšeni a vděčni a dovolím si Vás, stejně jako spolupracovníky nadále vřele doporučovat
S díky Michal Mašek, mmasek@fnbrno.cz


Jiří Obručník


Vazeny pane, tak jsme dnes rano v poradku dorazili do zasnezene Prahy. Pobyt u more byl bezvadny, doprava fungovala bez chyby. Po narocnem programu jsme ani nepodnikali dalsi vylety a jen relaxovali. Takze jeste jednou nase diky za skvele pripraveny zajezd a perfektni doprovod. Az se budeme opet chystat Vasim smerem, urcite se ozveme. Prejeme vse nej, hodne zakazniku a pohodovy pobyt ve Vietnamu. Za celou skupinu dekuje a zdravi
J.Obrucnik, obrucnik@inekon.cz


Ladislav Svoboda, Irena Petružálková


Dobrý den. Po návratu z dovolené z Thajska bychom Vám chtěli vyjádřit poděkování za perfektní služby a bezchybné zpracování celého našeho pobytu.Díky Vám jsme si mohli užít bezstarostnou dovolenou přesně podle našich představ. Ještě jednou Vám děkujeme,srdečně Vás zdravíme a přejeme Vám hodně tak spokojených klientů,jako jsme my.Děláte svou práci opravdu skvěle.
Ladislav Svoboda, Irena Petružálková, petruzalkova@medima.cz


Marcel Rokos


Dobry den pane Broziku, chteli jsme timto podekovat Vasi spolecnosti a konkretne panu Trtilkovi za perfektni servis a prikladnou pomoc pri trosku problematictejsi ceste nazpet do Ceske republiky. Jeste jednou dekujeme

Marcel Rokos & Veronika Banovska, marcel.rokos@aloe-juice.cz


Jaroslav Svoboda


Šťastný nový rok 2009

hodně štěstí a zdraví přejí
Svobodovi, Jaroslav a Jaroslava, svobodovam@atlas.cz


Hana Neustupná


Přeji hodně zdraví a štěstí v novém roce. Chtěla bych Vám poděkovat za příjemné chvíle, které jsme strávily s dcerou a amarádkou v Thajsku a v Singapuru. Už jsem doma skoro 3 neděle, ale pracovní záležitosti mě zaměstnaly natolik, že jsem nebyla schopná poděkovat. Vyřiďte prosím poděkování i p. Kokešovi. Vím určitě, že se do Thajska v r. 2010 vrátím. Doporučuji Vaši CK všem svým známým a myslím si, že se z nich určitě někteří pro dovolenou v Thajsku rozhodnou už v tomto roce. Přeji Vám mnoho pracovních i osobních úspěchů a ještě jednou děkuji.
Hana Neustupná, Cheb (Bangkok - Pattaya, Singapur) , profit@iol.cz


Petr Pavlík


Hezky den, chtel bych touto cestou podekovat panu Brozikovi za profesionalni pripravu a zajisteni nasi individualni okruzni cesty Thajskem. Zvlastni podekovani patri i panu Trtilkovi za operativni reseni vsech problemu, ktere vznikly v souvislosti s obsazenim letist v Bangkoku. Dekujeme za krasnou dovolenou. ktera nemela chybu.

Petr Pavlík, pavlik@melzer.cz


Jiří Tůma


Dekujeme pane ing.Brozíku za Vase skvelé sluzby ode mne i od celého naseho zájezdu, moc se nám to líbilo.Doufáme ze se vrátíme a zkusíme procestovat sever a okolní státy.

Jiří Tůma, tuma@zmeny.cz


Stanislav Kotrba


Dobrý den pane Brožíku, jsme zpátky v ČR. Děkuji za opravdu skvělou přípravu naší dovolené. Vše klapalo a nebyly výrazné problémy. V Thajsku se nám moc líbilo a určitě Vašich služeb ještě využijeme i s případnými výlety do Kambodži nebo něco podobného. Rád bych se zeptal zda Vám není znám nějaký odkaz na web, odkud by bylo možno stáhnout tradiční thajskou hudbu - pro podbarvení videozáznamů. Pokoušel jsem se nějaké CD koupit přímo tam, avšak u mnoha stánků zcela bezvýsledně. Ještě jednou díky a mějte se krásně.

Stanislav Kotrba, Jihlava, skotrba@ortec.cz


Dagmar Nevidalová


Ahoj Osvalde, všichni jsme v pořáku dojeli a jsme zdrávi. Jenom zde prožívám aklimatizaci,která je u mě při návratu vždy dost náročná,chce se mi pořád spát a jsem jako bez života,je mi smutno po těch všech krásách,které jsme tam viděli. Chtěla bych ti od srdce poděkovat za všechno co jsi pro nás udělal,za tvůj čas a za to,že jsi.Také Jožce za milé přijetí a ochotu spolupracovat jo a za skvělé kafíčko. I ta tvoje děvčata jsou velmi sympatická-zdravím. Myslím,že váš cíl a smysl práce je dosti zajímavý,máte nosný program a to je vždy dobře.Budeme vás všude doporučovat,protože naše nedůvěra se rozplynula hned jak jsme uviděly naše ubytovánbí a dostaly jsme se na ostrovy. Dnes už vím,že jste nám doporučili to nejlepší co jste znali a bylo to velmi příjemné.Ještě jednou velmi děkuji i p.Brožíkovi a přeji mnoho štastných dnů plných slunce a pohody.

Zdraví Dagmar Nevidalová vděčná klientka, dag.nevid@seznam.cz


Jarmila Petráňová


Zdravíme a děkujeme celé kanceláři za výborně připravený výlet do Kambodži, vč.ubytování, tiketů na rychloloď, letadlo i vlak do HAT YAI. Všechno klaplo a bylo to úžasné. Jen ta silnice v dlouhodobé výstavbě z hranic v Kambodže do Siam Reapu ještě hodně dlouho bude ve výstavbě. Ještě jednou díky.

Petráňovi, jarmila.petranova@seznam.cz


Radim Petřík a Simona Šáchová


Dobrý den pane Brožíku, chtěli bychom Vám poděkovat za perfektní organizaci naší dovolené v Thajsku. Thajsko nás uchvátilo a určitě se tam někdy vrátíme a rádi využijeme Vašich služeb. Velké díky i za služby pana Šulce, který nám dal spoustu informací o hystorii a životě v Thajsku, také nám poradil spoustu míst a zákoutí Bangkoku. Bylo to velmi zajímavé a určitě všem doporučím navštívit Thajsko a využít Vašich služeb. Ještě jednou díky všem z Vaší agentury za maximální podporu a organizaci naší dovolené. S přáním krásného dne a do Nového roku přeji hodně štěstí, zdraví a spoustu spokojených klientů.

Radim Petřík a Simona Šáchová, radim.petrik.rp@bayer-ag.de


Petra Pušová


Chtěla bych poděkovat p. Brožíkovi za výborně zorganizovanou dovolenou. Díky také p. Kokešovi, který nás provázel po Bangkoku. Hotel Best Western Ban na Krabi byl opravdu na perfektním místě. Děkujeme za nádhernou dovolenou.

Petra Pušová a spol. p.pusova@centrum.cz


Stanislav Ruza


Ahoj Vasku! Ozyvam sa po prichode spat na Slovensko. Chcel by som sa Tebe, aj kancelarii este raz pekne podakovat za sucinnost nam poskytnutu pocas nasho (bohuzial kratkeho) pobytu v Thajsku. Velmi sa nam pacilo, a dufam, ze Siam este niekedy navstivime... Prajeme Tebe aj kancelarii vela zdaru! Khop-khun-krap.

Stanislav Ruza, stanislav.ruza@iff.com


Filip Schroll


Dobrý den, chtěl bych touto cestou poděkovat za fantasticky připravenou dovolenou v Thajsku. Pana Brožíka můžu jen doporučit a rád se na něj opět obrátím, až tam opět pojedeme. Přeji krásné zážitky v Thajsku, jako jsme měli my.

Filip Schroll, f.schroll@seznam.cu


Milan Směšný


Ahoj pane Josefe, konec naší mise byl úspěšný a všichni jsme se v pořádku dopravili domů nebo na předem určená místa. Ještě jednou dík za vše, přeji hodně zdaru a movitých klientů. Z  šedomodré ČR pozdravuje Milan Směšný. PS.můj největší zážitek z druhé mise - výborný průvodce. Smesny.M@seznam.cz


Johana Šmídlová


Dobrý den pane Brožík. Teprve dnes jsem se dostala k napsání sdělení a hlavně k omluvě, kterou jsem Vám ještě dlužna. Byl to pro nás velký šok, ale nemohla jsem to překousnout. Po několika dnech jsem si zvykla a kolegové mě dostali to takového"aifru", že se mi nechtělo ani domů.Věřím, že přijmete moji omluvu a zárověň dík, který si plně zasloužíte.Nádhernější dovolenou jsem ještě nezažila. Naše 2 druhá místa na mezinárodním festivalu v Pattayi a pak ten okruh Thajskem. Ještě dnes z toho žiju a je mi vše jedno, zavřu oči a vše vidím. Děkuji za pochopení a přeji mnoho vděčných klientů.

Johana Šmídlová, Jana.PSSO@seznam.cz


Stančík Miroslav


Vážený pane Brožíku, ještě bych chtěl dodatečně poděkovat za velmi dobrou organizaci dovolené. Vše klaplo na jedničku a přeposílám reference na Vás dále... Jinak vše nejlepší v Novém roce 2551!!!

Stančík Miroslav, MStancik@seznam.cz


Jitka Švidrnochová


Milý Pepo! Chci ještě jednou poděkovat za příjemný pobyt v Thajsku a za skvělé vedení i organizaci. Náš pobyt na KO CHANGU byl pro mě jedním z nejúžasnějších životních zážitků. Pravda je, že zpočátku někteří těžce rozdýchávali víc než jednoduché zařízení bungalovů a staveniště pod námi, ale já osobně jsem ocenila hlavně pohodu, soukromí a nádhernou přírodu. Užívala jsem si šnorchlování a vše na mě zapůsobilo tak, že jsem se dostala až skoro na nirvánu a to nepřeháním. Takže cítím povinnost ti to sdělit, celý zájezd včetně posledního týdne byl skvělý. Měj se hezky a přeji ti, aby všichni tví klienti byli tak spokojeni, jako já.

Jitka Švidrnochová, Jitka.svidrnochova@seznam.cz


Eva Svrčková a Eva Poděbradská


Vazeni panove, v patek jsme se vratily z nasi krasne dovolene a ja bych Vam obema rada touto cestou podekovala za me i moji maminku. Byla to nejlepsi dovolena, jakou jsme prozily a je to hlavne diky Vam, skvele organizaci a prvotridnim sluzbam po celou dobu. Vse klaplo do puntiku jak v Bangkoku, tak v Kambodzi a na Ko Changu. Rady bychom podekovaly panu Sulcovi za bohate informace a cenne rady, ktere nam poskytl nejen o Bangkoku, ale i o Kambodzi. Vyuzily jsme Vaseho tipu na vylet lodi do vodni vesnice a skutecne to stalo za to. Thajsko i Kambodzu jsme si zamilovaly a doufame, ze se budeme moci vratit. Pokud se tak stane, bude to pouze s Vasi agenturou. Vsem Vas doporucujeme a prejeme Vam hodne dalsich uspechu. Se srdecnymi pozdravy ze studeneho Ceska

Eva Svrckova a Eva Podebradska, evasvrckova@hotmail.com


Eva Venclícková


Zdravím ze studeného a zamlzeného Ceska a omlouvám se, ze jsem se neozvala dríve. Let byl bez komplikací, pouze se odehrála poslední veselá príhoda, kdyz se nám rakoustí (jiz od dob c.k. monarchie) prísní celníci snazili zabavit krabice orchidejí, zakoupené v Bangkoku na letisti, z duvodu mozného sírení nákazy v rámci EU. Mnozí je statecne bránili svými tely i nevybíravými (nastestí jen ceskými) výrazy. Celníci nepripustili ani znicení orchidejí v nasí rezii, asi by se ty bakterie a viry rozutíkaly bez kontroly a platných dokladu po celém letisti. Nastestí se tím zase mírne zastrel nepríznivý dojem z úredních potycek v Singaporu a v Bangkoku a debata sklouzla na téma, zda jsme vubec do EU meli vstupovat, kdyz tam jsou takoví hajzlové.. Následne jsem jeste v pondelí musela krísit pí Tlamkovou z ceské CK, která se obávala, ze na základe informací pana Novácka svému kamarádovi dr. Foltýnovi, by mohla upadnout v nemilost, neb jí asi utekly zásadní informace, napr. ze nám Singapor zavedl vízovou povinnost. Blizsích informací o vízové povinnosti se nedopátrala ani na ambasáde. Holt nekterí dodnes netusí, kde vlastne byli a to Thajsko zase není od Singaporu tak daleko, ze. Aby to snad nevyznelo tak, ze z Vasí strany to byla marná cinnost, tak Vás uklidním, vetsina z nás byla nadsená a urcite se do Thajska vrátí. Mozná ne vzdy za poznáním, ale treba jen tak se válet u teplého more v zimních mesících. Jeste jednou díky za perfektní sluzby a snad nekdy nashledanou.

Za vsechny Eva Venclícková, Eva.VENCLICKOVA@NKU.cz


Helena Vondrova, Ivan Vondra


Zdravim Vas pane Brozik, Bohuzel az ted jsem se dostala k tomu vam napsat a podekovat. Hned po Thajsku jsme s manzelem leteli do New Yorku, dnes jsme se vratili. Priznam se, ze cestovani mam na par mesicu dost. Thajsko nas oba moc okouzlilo, urcite bychom se chteli jeste nekdy do Thajska podivat. Moc vam oba dekujeme za vase skvele a profesionalni sluzby. Radi budeme vase sluzby doporucovat nebo sami vyuzivat do budoucna. Co vam ted hodne zavidime je to teplo co tam mate. Nas privital v Cechach mraz a snih. Tak snad teplo jednou dorazi i sem. Preji vam moc uspechu a nekdy se snad v Thajsku jeste setkame. Hezky den.

Helena Vondrova, Ivan Vondra, helena.vondrova@contospol.cz


Zapletal Vladimír


Dobrý den, chtěl bych Vám touto cestou poděkovat za krásnou prohlídku Bangkoku a Váš profesionální a nádherný doprovod.Vaše služby budem určitě doporučovat všem našim kamarádům a přátelům,kteří se chystají do Thajska. Chtěl bych Vás požádat o zaslání případných invest. příležitostí, nejen v Thajsku, ale i v zemích kde se pohybujete. Zajímají mě zvláště nemovitosti včetně pozemků atd. jak jsme o tom spolu hovořili. Jsem připraven jak finančně,tak časově reagovat na zajimavé informace a na případnou spolupráci s člověkem, který zná prostředí a kulturu země, a myslím, že by to mohlo být zajimavé pro obě strany. Těším se na brzkou odpověd a jsem s pozdravem

Zapletal Vladimír, zapletalv@seznam.cz


Miloš Zuda


Posílám pozdrav z Čech, ještě jednou děkujeme za skvělou dovolenou pod Vaším (Tvým) velením.

Miloš Zuda, zuda@zuda.cz


A nakonec manželé Novákovi


To je památka na dovolenou v Thajsku....

 


 
4
>>

SOUVISEJÍCÍ ODKAZY


Návštěvní kniha

Vaše dopisy 1

Vaše dopisy 2